Özel Fırsatlar Burada Standart.

Çatalca Villa Fe Hotel

Çatalca Villa Fe Hotel’de 2 Kişilik Tatil Paketleri

2 Kişilik Konaklama ve Kahvaltı 4500 tl Yerine 3799 tl 

 

3799.00 TL

Fırsat Seçenekleri

  • 2 Kişilik 1 Gece Konaklama ve Kahvaltı (Standart Oda)
    3799.00 TL
    SEPETE EKLE

Önemli Bilgiler

Rezervasyon Gereklidir, Rezervasyonsuz giriş yapılamamaktadır. Satın alma işlemi öncesinde 05468011939 nolu rezervasyon hattından müsaitlik onayı alınmalıdır. Satın alma işlemi sonrasında 05468011939 nolu rezervasyon hattından rezervasyon yaptırılmalıdır

0-5 yaş çocuk ücretsiz, 06-10 yaş çocuklar indirimlidir

Kahvaltı servisi 09:00-11:30 saatleri arasında serpme olarak yapılmaktadır

Ücretsiz otopark mevcuttur
Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 3 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir

Açık havuz kullanımı mevsim şartları doğrultusunda yapılabilmektedir

 

 

Çatalca Villa Fe Hotel

 

Kimi zaman ipleri koparmak “gitmek” istersiniz ya, işte o zaman dostlarınızı da alın ve yönünüzü Çatalca’ya Villa FE’ye doğru çevirin.

Villa Fe, yeşil bir dünyada ev rahatlığını yaşamanız için size, yaban hayatın içinde eşsiz bir ortam sunuyor.

 

İstanbul Havalimanı’ndan 35 dakika uzaklıktaki 150 dönümlük fidanlığın içinde, Akdeniz mimarisinde inşa edilmiş yapıda, çoğu antika eşya ile düzenlenmiş, bir king suit,bir suit, 2 deluxe ve 18 avlu odasıyla toplam 50 kişi ağırlayabilen Villa FE’de kendinizi enerjik, mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz.

Doğadaki seslerin korosu eşliğinde, gündoğumu ve günbatımı saatlerini bir şölene dönüştürebilir, bu güzellikler karşısında ruhunuzu yıkayıp, özgürleştirebilirsiniz.

Gün boyunca havuzda yüzebilir veya fidanlık içinde yürüyüş yaparak, fidanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Villa Fe’nin en sevdiğiniz köşesine atacağınız minderinizde kitap okuyarak yalnızlığı yaşayabilirsiniz. İlkbahar bülbüllerinin meşhur olduğu Villa Fe’de doğadaki seslerde pastoral senfoniyi dinleyebilirsiniz. Geçirdiğiniz bu tatil bir tutkuya dönüşebilir. Türk hamamımda, Sauna’da günün yorgunluğunu atabilir, deneyimli sertifikalı personelimiz tarafından sağlanan çeşitli hizmetlerden faydalanabilir kendinizi şımartabilirsiniz.

Adres: Ovayenice Mahallesi Özbay Caddesi No:41 Çatalca / İSTANBUL/TURKEY

whatsapp