Özel Fırsatlar Burada Standart.

1 Saatlik Muhteşem Kapadokya Balon Turu

1 Saatlik Muhteşem Kapadokya Balon Turu 3999 tl

3999.00 TL
100+ Kişi Satın Aldı

Fırsat Seçenekleri

 • Balon Turu Kişi Başı
  3999.00 TL
  SEPETE EKLE

Önemli Bilgiler

Rezervasyon gereklidir, 05468011939 arayarak rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
Her kupon tek bir uçuşta geçerlidir, birleştirilerek kullanılamaz.
Her kupon 1 kişiliktir.

0-4 yaş grubu misafirlerimiz uçuş emniyeti nedeni ile turlarıma kabul edilmemektedir.

Rezervasyonlar müsaitlik dahilinde yapılacaktır, satın alma işlemi öncesinde 0546 8011939 müsaitlik onayı almanızı rica ederiz.
Rezervasyon iptali en az 3 gün öncesinden bildirilmelidir. Hava şartlarından dolayı olacak iptallerde ücret iadesi yapılmaktadır.

Uçuşlarımız 1. Sorti ile yapılmaktadır.

Kapadokya Balon Turu Hakkında Bilgiler

Balon turları operasyon ekibimizin bir gün önceden size vereceği hareket saatinde, bölgede konaklama yaptığınız otelden veya buluşma noktanızdan özel araçlarımızla uçuş yapılacak olan alana transfer. Bir gün öncesinde detaylı hareket saati verilmekle birlikte genel uygulama 05:30 otelden alınış, 06:00 uçuş başlangıcı, 08:00 otele dönüş şeklinde olmaktadır. Uçuş hazırlıkları öncesinde tecrübeli pilotlarımız ve uçuş ekibimiz kalkış hazırlıklarını tamamladıktan sonra uçuş emniyetiniz ve genel kurallar ile ilgili bilgilendirme yapacaklardır. Muhteşem Kapadokya panoramasının tadını çıkarmaya başlıyoruz. Uçuş esnasında ortalama 3 ila 20 kilometrelik bir mesafe yol alıyoruz. Turumuz esnasında Kapadokya’nın benzersiz güzelliklerini bazen birkaç yüz metre yükselerek, ama daha ziyade vadilerin içinde ve peri bacalarının çevresinde, yere çok yakın mesafede, çok alçaktan süzülerek görme şansını yakalıyoruz.  Yanınıza fotoğraf makinesi getirmenizi öneririz. Uçuş süresi yaklaşık 1 saattir. Pilotumuz uygun iniş için ideal yeri bulduğunda iniş yapacaktır ve indiği yerde deneyimli çalışanlarımız sizi karşılayacaktır. İniş sonrasında siz şampanyalarınızı yudumlarken, görevlilerimiz tarafından sertifikalarınız dağıtılacaktır. Daha sonra sizleri aldığımız noktalara dönüş transferlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • Tam Kapsamlı Yolcu Sigortası
 • Konaklama yapılan otel yada bölgede belirtilen bir noktadan özel araçlarımızla balon biniş noktasına gidiş-dönüş transfer
 • Maksimum 25 Kişilik Sepet
 • Minimum 50 Maksimum 75 Dakika Balon Uçuşu
 • Uçuş öncesi Aperatif Kahvaltı
 • Uçuş Sonrası Sertifika (Üzerinde İsminiz Yazılı)
 • Uçuş Sonrası Alkolsüz Şampanya Partisi
whatsapp