Özel Fırsatlar Burada Standart.

Courtyard by Marriott Istanbul West Hotel Düğün

Courtyard by Marriott Istanbul West Hotel’de Yapacağınız Düğün Organizasyonlarınız için %15’e Varan İndirim Sağlayan Kupon 5 tl

 

Cumartesi Günleri Yapılacak Organizasyonlarda % 10 İndirim

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar Günleri Yapılacak Organizasyonlarda %15 İndirim

5.00 TL
2+ Kişi Satın Aldı

Fırsat Seçenekleri

  • İndirim Kodu
    5.00 TL
    SEPETE EKLE

Önemli Bilgiler

Kampanyadan faydalanmak ve detaylı bilgi için kod alımı sonrasında (0212) 692 00 00 numaralı telefon ile iletişime geçilmelidir.

İstanbul'a ve Courtyard Marriott İstanbul'a hoş geldiniz...

Mutlu anılarınızı Courtyard Marriott’da yaşayın, size sadece evet demek kalsın….70 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl veya ziyafet düzeninde hizmet veren Hattuşa Balo Salonumuz Marriott International marka standartları ve kalite güvencesi ile hizmetinizde… Konuklarınızın başını döndürecek düğün davetinizin yanı sıra otelimizde nişan ve kına da organize edebilirsiniz. Profesyonel Courtyard ekibi tarafından tüm istek ve ihtiyaçlarınız organize edilirken, Marriott ayrıcalıklarını bütünüyle yaşama imkanı yakalayacaksınız. Düğün Paketleri Ne İçeriyor? DÜĞÜN PAKETLERİ Düğün öncesi kokteyl, Balo Salonu fuayesinde cips, çerez, krudite, yeşil zeytin,dip soslar ile ve limitsiz yerli içkiden oluşan bir saatlik kokteyl. Özel tasarlanmış düğün pastası. Gelin odasına düğün öncesi iki kişilik menü servisi. Gelin ve damat için düğün gecesi otelde " Deluxe" odada bir gece konaklama. Gelin ve damat ailelerinin günlük kullanımları için hazırlık odası. Çiftler için özel menü tadımı. Süsleme; dekoratif gümüş masa süslemeleri , gümüş napolyon sandalye, masa örtüsü, supla ve peçeteklikler. Ödüllü puan programımız Marriott Rewarding Events üyeliği. Düğün çiftine özel SPA hizmetleri; Gelin, damat ve aileleri için otelde bulundukları süre içinde kullanacakları tüm SPA hizmetlerinde %20 indirim.

Binlerce yıllık bir kültür ağacının gölgesindesiniz. Yüce dinlerin, imparatorlukların, sayısız kültür ve medeniyetin derin izleri genlerine kazınmış bir dünya başkentindesiniz.

Marriott International kalite standartları ile Courtyard Marriott İstanbul Atatürk Havalimanı'na ideal 5 dakikalık yakınlığı, CNR-Expo, IDTM ve Tüyap gibi fuar/kongre merkezleri ile ideal konumu, şehir merkezine olan 20 dakikalık mesafesi, sıcaklığı ve konforu ile iş ve kültür-sanat yaşamının merkezinde sizleri ağırlamaktan onur duyar.

whatsapp