Özel Fırsatlar Burada Standart.

Emaar'da 1 Gün

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi Giriş Bileti, Adresinizden Gidiş Dönüş Özel Transfer Kişi Başı 899 tl

899.00 TL
10+ Kişi Satın Aldı

Fırsat Seçenekleri

  • Emaar'da 1 Gün Paketi Kişi Başı
    899.00 TL
    SEPETE EKLE

Önemli Bilgiler

Ziyaretlerinizi haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirebilirsiniz. Son giriş saati: 21.00'dir. (Resmi tatiller, bayramlar ve özel günler dahil)

Satın alma öncesinde müsaitlik sorulmalıdır, müsaitlik bilgisi için 0546 8011939 dan iletişime geçilmelidir. Onay alınmadan yapılan alımlarda operasyon müsaitliği doğrultusunda rezervasyon yapılmaktadır. Rezervasyon zorunludur satın alım sonrasında 0546 8011939 dan rezervasyon yaptırılmalıdır

3 gün öncesine kadar iptal yada değişiklik hakkı bulunmaktadır. Ulaşım kısmı İstanbul merkez ilçelerini kapsamakta olup diğer ilçeler için üstteki numaralardan bilgi alınmalıdır. Pakette min. 2 kişilik alım zorunluluğu bulunmaktadır

 0-36 Ay Çocuklar Ücretsizdir

12 yaşından küçüklerin yanlarında 18 yaşından en az bir adet yetişkin olması zorunludur

Seans bulunmamaktadır, girişiniz sonrasında merkezde istediğiniz kadar kalabilirsiniz

Rezervasyon gerekmemektedir. Ziyaretinizi planlamadan önce canlıların beslenme saatlerine göz atmayı unutmayın.

 

Geçerli Olan İlçeler

Ataşehir

Bağcılar

Bahçelievler

Bakırköy

Başakşehir

Bayrampaşa

Beşiktaş

Beykoz

Beyoğlu

Çekmeköy

Esenler

Eyüp

Fatih

Gaziosmanpaşa

Güngören

Kadıköy

Kâğıthane

Kartal

Küçükçekmece

Maltepe

Pendik

Sancaktepe

Sarıyer

Sultangazi

Şişli

Ümraniye

Üsküdar

Zeytinburnu

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi Giriş Bileti, Adresinizden Gidiş Dönüş Özel Transfer

Türkiye'nin ilk ve tek sualtı hayvanat bahçesi Emaar Akvayum!

Okyanusların büyüleyici dünyasına dalışa geçmek için Emaar Akvaryum biletleriniz bizde!

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçilerini bekliyor. Emaar Akvaryum indiriminizle birlikte dünyanın dört bir yanından gelen tropikal balıklar sualtı dünyasını yakından keşfe çıkın!

Emaar akvaryum fırsatı sizleri, kıyı bölgelerde yaşayan köpekbalıklarından denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz tabanın en meraklı balıkları gobilerden zehirli aslan balıklarına, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatolarına kadar binlerce tür ziyaretçileri okyanusların gizemli ve rengarenk dünyası ile buluşturuyor.

Burası, karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortamdır. Tesiste Kayalık Kıyı’da çeşitli köpekbalığı ve vatoz türleri, karidesler, kabuklu canlıları görebilirsiniz.

Anlaşmamız aracılığı ile Emaar Akvaryum fiyatları sizlere özel rakamlarla! Emaar Akvaryum indirim kodunuzu kullanmak için bu kampanyayı kaçırmayın!

Emaar Akvaryum nerede diye soracak olursanız, Üsküdar'da bulunan Emaar Square alışveriş merkezinin içinde yer alır. Ulaşımı birçok farklı alternatif yol ile kolayca sağlayabilir ve kendinize muhteşem bir gün hediye edebilirsiniz!

Siz de bu muhteşem eğlence için acele edin ve uygun fiyatlı biletinizi hemen alın!

 

Türkiye'nin İlk ve Tek Sualtı Hayvanat Bahçesi…

Akvaryum

Okyanusların büyüleyici dünyasına dalışa geçin.

 

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçileri bekliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen tropikal balıklar sualtı dünyasını yakından keşfetmenizi sağlayacak.

Kıyı bölgelerde yaşayan köpekbalıklarından denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz tabanın en meraklı balıkları gobilerden zehirli aslan balıklarına, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatolarına kadar binlerce tür ziyaretçileri okyanusların gizemli ve rengarenk dünyası ile buluşturuyor.

Burası, karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortamdır. Tesisimizdeki Kayalık Kıyı’da çeşitli köpekbalığı ve vatoz türleri, karidesler, kabuklu canlıları görebilirsiniz.

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi'nde ziyaretçileri bekliyor. Kayalık Kıyılar, tünel akvaryumun da içinde bulunduğu Ana Tank, Denizanası Galerisi, Ormanlar, Nehirler ve Şelalaler, Penguen Adası, Timsah Krallığı ile 7 farklı tematik bölümden oluşan akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi 200 türden 20.000’in üzerinde deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapıyor.

Kıyı bölgelerde yaşayan köpekbalıklarından denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz tabanın en meraklı balıkları gobilerden piranalara, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatozlarına kadar binlerce tür ziyaretçileri okyanusların gizemli ve rengarenk dünyası ile buluşturuyor.

 

Tematik Bölümler

Kayalık Kıyılar

Burası karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortam. Kayalık Kıyılar’da çeşitli köpekbalığı ve vatoz türleri, karidesler, kabuklu canlıları görebilirsiniz.

Ana Tank ve Tünel Akvaryum

Yüzeyin 3,5 metre altındaki tünel akvaryum ziyaretçilerimize muazzam bir mercan resifinin içine dalmış hissi uyandıran olağanüstü bir sualtı deneyimi sunuyor. 270 derece görüş açısına sahip cam görünümlü su altı yürüyüş tünelinde gezegendeki en büyüleyici sualtı canlılarıyla karşılaşabilirsiniz.

Denizanası Galerisi

Denizanası galerisinde ışıklar eşliğinde dans eden denizanalarından çok etkileneceksiniz.

Ormanlar

Ormanların merak uyandırıcı canlılarından yılanlar, örümcekler, iguanalar, bukalemunlar, vahşi piranalar, dev su faresi ve birçok su canlısı ve amfibi orman bölümünde sizi bekliyor.

Nehirler ve Şelaleler

Zeki olduğu kadar oyuncu olan su samurları, hepimizin yakından tanıdığı kırmızı yanaklı kaplumbağalar, Amazonların en etkileyici balıklarından arawanalar, otobur piranalar, dikenli vatozlar... Nehirler ve Şelaleler alanında görmek isteyeceğiniz birçok canlı var.

Penguen Adası

Penguen Adası Güney Amerikalı Humbolt penguenleri kolonisine ev sahipliği yapıyor.

Timsah Krallığı

Dünyanın en büyük sürüngenlerinden biri olan 5 m’lik erkek kral timsah ve 3 m’lik dişisi ile burun buruna gelmek sizi ürpertecek.

whatsapp